Szkolenie stomatologiczne DSD

Digital Smile Design to nowatorska metoda prezentacji oczekiwanych efektów po leczeniu dentystycznych. Pomaga w komunikacji na lini lekarz - laboratorium - pacjent.

Trzydniowe warsztaty Digital Smile Design stanowią unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń dla stomatologów i techników dentystycznych. Prowadzący, dr Tomasz Rozwadowski, należy do grona DSD INSTRUCTOR – wykładowców ściśle współpracujących z twórcą konceptu dr. Christianem Coachmanem, wydających Certyfikaty o międzynarodowej randze.

Program warsztatów stanowi kompleksową ofertę, która pozwoli Uczestnikom nabyć umiejętności niezbędne do leczenia metodą DSD. Estetyczny efekt i zadowolenie pacjentów staną się Twoimi znakami rozpoznawczymi na mapie polskich gabinetów stomatologicznych. Znajomość fotografii stomatologicznej ułatwi Ci komunikację z pacjentem, który dzięki obrazom lepiej Cię zrozumie. DSD ułatwi Ci pracę i sprawi, że będzie ona bardziej efektywna i pozbawiona frustracji wynikającej z braku zrozumienia na linii lekarz – technik i odwrotnie. Dentyści, którzy wzięli udział w szkoleniach, natychmiast docenili możliwości DSD znajdując dla niego zastosowanie w wielu obszarach swojej codziennej pracy.


29-03-2016